pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szkarłatna partytura

Autor książki:

Ralf Isau

Dane szczegółowe:
Wydawca: Telbit
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 560 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788362252541
ISBN: 978-83-6225-254-1
Data: 2011-11-22
Cena wydawcy: 43.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka, od której nie sposób się oderwać. Tajemnica opisana przez bestsellerowego autora, Ralfa Isaua. Pierwszorzędny thriller fantastyczny o siłach ciemności związanych z najpotężniejszym utworem muzycznym wszech czasów, który pozostawał w ukryciu przez wiele lat...
Słynna pianistka Sarah d Albis posiada tajemniczy dar, który fascynuje naukowców - dar synestezji. To zaś oznacza, że widzi dźwięki jako barwy i kształty. Podczas premierowego wykonania nowo odkrytego utworu Franciszka Liszta w Weimarze jej oczom ukazuje się straszliwa wiadomość...
Sara stara się zgłębić tajemnicę - i wpada w śmiertelne niebezpieczeństwo. Okazuje się bowiem, że Związek Ciemnych poszukuje właśnie partytury, która zapewniłaby jej właścicielowi nieograniczoną władzę. Gdyby nuty te wpadły w niepowołane ręce, oznaczałoby to koniec naszego świata. Pianistka musi stanąć przeciw wrogowi, który nie zna współczucia ani skrupułów. Tak zaczyna się szaleńczy pościg przez całą Europę... Liczące sobie setki lat spiski i nieustające zwroty akcji -wciągająca lektura na najwyższym poziomie". (Passauer Neue Presse) Przykuwa uwagę niczym Dan Brown, ale jest zdecydowanie bardziej interesujący.
Mr. Fantastik Trzyma w napięciu i nie pozwala oderwać się aż do ostatniego zdania.
Focus Ralf Isau to uhonorowany wieloma nagrodami autor, który w swoich trzymających w napięciu powieściach stwarza bogate i szczegółowe światy. Jegoznakiem firmowym" są thrillery z bohaterami obdarzonymi wyjątkowymi talentami i fabułą związaną z odkrywaniem ostatnich nierozwiązanych tajemnic naszych czasów. Jego książki przetłumaczono dotąd na kilkanaście języków, a prawa do nich kupiło wiele krajów. Powieści fantastyczne Isaua należą do klasyki gatunku, a Szkarłatna partytura" zapewnia mu miano nowego mistrza thrillera fantastycznego.
Patronat: bestiariusz.pl, zbrodniawbibliotece.pl, gildia.pl

Książka "Szkarłatna partytura" - Ralf Isau - oprawa miękka - Wydawnictwo Telbit. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2011 r.