pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niewinny

Autor książki:

Graham Moore

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAB
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788328087705
ISBN: 978-83-2808-770-5
Data: 2021-09-06
36.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

To będzie hit tej jesieni! Niewinny jest absolutnie wciągającą książką autorstwa zdobywcy Oscara za scenariusz Grahama Moore a. To thriller z elementami dramatu sądowego, od którego się nie oderwiesz nawet na sekundę! Niewinny jest książką emocjonującą, fascynującą i trzymającą w napięciu do ostatniej strony.

Wspaniały! Piekielna nieprzewidywalność gry w kotka i myszkę.

A.J. Finn, autor Kobiety w oknie
Niewinny jest świetny. Graham Moore dokonał niemożliwego: stworzył wciągający thriller prawniczy z fascynującą fabułą naszpikowaną zwrotami akcji, a przy tym postawił ważne, skłaniające do namysłu pytania o współczesny wymiar sprawiedliwości i funkcjonowanie instytucji ławy przysięgłych
Lisa Scottoline, autorka Kłamstwa doskonałego
Sekrety i kłamstwa, tajemnice podszyte tajemnicami, galeria postaci kierujących się bardzo wątpliwymi motywacjami. Znakomita emocjonalna lektura, która trzymała mnie w napięciu do ostatniej strony
Caroline Kepnes, autorka serii Ty
Od dziesięciu lat nie czytałam dreszczowca tak smakowitego i tak doskonale utrzymującego czytelnika w napięciu.

Sophie Hannah, współautorka Dublerki
Genialna książka! Dwunastu gniewnych ludzi skrzyżowanych z China pozwoliło uzyskać efekt jedyny w swoim rodzaju.

Sarah Pinborough, autorka Co kryją jej oczy
Zagadka morderstwa ubrana w kostium thrillera prawniczego. Wciągająca historia o zawrotnym tempie akcjii
Jedna przysięgła wpłynęła na zmianę werdyktu całej ławy. A jeśli się myliła?
Młody nauczyciel Bobby Nock zostaje oskarżony o uwiedzenie i zamordowanie swojej uczennicy, Jessiki Silver, dziedziczki wielkiej fortuny. Werdykt ławy przysięgłych stanie się najbardziej sensacyjną częścią procesu. Dzięki ławniczce Mai Seale nauczyciel zostaje bowiem uznany za niewinnego. Dziesięć lat później powstaje serial dokumentalny o tej sprawie. Ławnicy spotykają się ponownie, a jeden z nich twierdzi, że ma nowe dowody obciążające Nocka. Jednak kilka godzin przed ich ujawnieniem ów ławnik zostaje zamordowany, a Maya - jako ostatnia osoba przebywająca z nim w pokoju - oskarżona o tę zbrodnię. Teraz to ona będzie musiała dowieść swojej niewinności i dotrzeć do sedna sprawy, która wbrew pozorom wcale nie została zamknięta.

Graham Moore< - pisarz i scenarzysta, laureat Oscara za scenariusz do filmu Gra tajemnic<. Jego debiutancką powieść, Sherlockista(2010, wyd. pol. 2011), przetłumaczono na kilkanaście języków. Druga książka autora, anicznych. Oba tytuły trafiły na listy bestsellerów New York Timesa. Moore urodził się w Chicago, ukończył historię religii na Uniwersytecie Columbia. Wraz z żoną mieszka w Los Angeles.

Książka "Niewinny" - Graham Moore - oprawa miękka - Wydawnictwo WAB. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2021 r. Cena 36.69 zł. Zapraszamy na zakupy!