pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Szczęśliwa ziemia

Autor książki:

Łukasz Orbitowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788379240869
ISBN: 978-83-7924-086-9
Data: 2013-11-06
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Pragniesz bogactwa Szukasz miłości A może głosy w głowie nie dają ci żyć Wypowiedz życzenie i patrz, co się stanie.

Ostatni dzień lata. Szymon i jego przyjaciele postanawiają w niezwykły sposób pożegnać się z dzieciństwem. Wkrótce ich drogi się rozchodzą, a każdy z nich wkracza w dorosłość z brzemieniem wspólnej tajemnicy.

W kopenhaskim wietrze i pośród zgiełku Warszawy, w krakowskich kawiarniach i na sennej dolnośląskiej prowincji - w różnych miejscach i różnymi metodami czterej młodzi mężczyźni uparcie szukają tego, co pozwoli im uwolnić się od przeszłości: prawdy lub zapomnienia.

Łukasz Orbitowski przedstawia swoją najbardziej dojrzałą i zaskakującą powieść. Szczęśliwa ziemia to podróż po rzeczywistości spotworniałej i zarazem niebywale pociągającej. Porusza i prowokuje do dyskusji o potrzebie miłości i stałości, uzależnieniu od stanu posiadania i wszechobecnej pustki. Na historii czterech przyjaciół związanych tajemnicą Orbitowski buduje opowieść o współczesnych trzydziestoparolatkach, ich dylematach i cieniach przeszłości. Bezsprzecznie potwierdza swoją klasę, a jeśli jeszcze pisze fantastykę, to flirtuje z nią równie urzekająco jak Palahniuk czy Vonnegut.

Książka "Szczęśliwa ziemia" - Łukasz Orbitowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Sine Qua Non. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2013 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]