pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mroczny Dwór. Narzeczona wiatru

Autor książki:

Anna Piróg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788380839755
ISBN: 978-83-8083-975-5
Data: 2018-09-17
26.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Co okaże się silniejsze: pragnienie krwi czy głód miłości?
Ziemie polskie, lata trzydzieste XIX wieku. Wiszące nad rodziną Orszańskich widmo bankructwa sprawia, że młoda Anna musi się przeprowadzić do posiadłości o niepokojącej nazwie Mroczny Dwór. Wkrótce okaże się, że to dziwne miejsce kryje w sobie mnóstwo tajemnic - jedną z nich jest jego prawowity właściciel, który nie zamierza opuszczać swojego majątku i ma wobec Anny pewne plany...

Od razu go rozpoznała i chcąc uniknąć spotkania, zrobiła krok do tyłu, kryjąc się we wnęce ściany. Przymykając jednocześnie oczy.

- Nie chowaj się. Przecież nic złego ci nie zrobię.

Dziewczyna powoli podniosła wzrok. Strach ją sparaliżował.

- Chciałbym się z tobą pożegnać. Wiem, że wyjeżdżasz?
Wszystko, co działo się potem, nastąpiło tak nagle i niespodzianie. Anna całkiem straciła świadomość, czy to jawa, czy może już sen. Oto już po chwili poczuła pod cienką koszulą, jak silne ramiona hrabiego mocno ją obejmują i przytulają do siebie. Ostre jego paznokcie wbiły się w jej plecy, jednak nie czuła już ani strachu, ani bólu. Całował ją zapamiętale, bez wytchnienia. Jakby od tych pocałunków miało zależeć ich dalsze życie lub ich śmierć.

Anna Piróg
ur. 26.09.1963 roku w Krakowie. Od najmłodszych lat pisze pamiętniki, opowiadania i wiersze. Współpracowała z redakcjami lokalnych wadowickich gazet "Nasze Wadowice" oraz "Przebudzenie", śpiewała w chórze oraz grała w amatorskim teatrze. W 2017 roku opublikowała swój debiutancki tomik poezji Białe serce. Napisała scenariusz jednoaktówki Bilet do Londynu, w której sama zagrała jedną z ról. Aktualnie mieszka w Tychach. Aktywnie udziela się w Miejskim Centrum Kultury w Tychach i Klubie Pozytywnie Zakręceni Plus 55 działający przy TSM "OSKARD". Mroczny dwór jest jej debiutem prozatorskim, obecnie pracuje nad jego kontynuacją."

Książka "Mroczny Dwór. Narzeczona wiatru" - Anna Piróg - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.