pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szczęście pachnące wanilią (kieszonkowe)

Autor książki:

Magdalena Witkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381952705
ISBN: 978-83-8195-270-5
Data: 2021-11-10
11.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Słodko-gorzka opowieść o spełnionych marzeniach

Ada ma kłopoty. Złamane serce i pusty portfel. Na gdańskim osiedlu otwiera małą cukiernię, bo tylko to potrafi robić – piec ciasteczka. Cukiernia wabi i przyciąga, szczególnie inne zagubione dusze – Karolinę, singielkę nie z wyboru, Magdę, żonę faceta, który najbardziej kocha swój…samochód oraz Milenkę, która niebawem będzie mamą.
I tak za sprawą „na chwilkę wstawionego kojca” mała cukierenka stanie się miejscem spotkań kilku kobiet, które są na życiowych rozdrożach i bardzo potrzebują rozmowy, najchętniej w towarzystwie pachnących i aromatycznych babeczek.
W „Szczęściu pachnącym wanilią” spotkamy także bohaterów znanych z innych powieści autorki - Bachora martwiącego się tym, że jego Milenka cudzołoży! znaczy się śpi w cudzym łóżku i Parysa Antonia, który z niezmiennym wdziękiem arystokraty pęta się bohaterom pod nogami. Magdalena Witkiewicz zaprasza na jedno z gdańskich osiedli gdzie uroczo, mądrze i z humorem po raz kolejny opowiada o kobietach i ich życiowych rozstajach. O sile, która w nich tkwi i o wielkiej potrzebie happy endu, o szczęściu, pachnącym wanilią…

Książka "Szczęście pachnące wanilią (kieszonkowe)" - Magdalena Witkiewicz - oprawa Miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2020 r. Cena 11.11 zł. Zapraszamy na zakupy!