pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szalone pocałunki

Autor książki:

Eloisa James

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
EAN: 9788324180691
ISBN: 978-83-2418-069-1
Data: 2022-09-15
25.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Bestseller New York Timesa o miłosnych perypetiach zawsze zakochanej do szaleństwa, ekscentrycznej książęcej rodziny Wilde ów z Lindow Castle.

Piękna i dowcipna Lavinia Grey jest w poważnych tarapatach i dlatego jak najszybciej musi bogato dobrze wyjść za mąż. Ale jakże tu oświadczyć się, wychowankowi księcia Wilde a I aż strach pomyśleć, co będzie, jeśli Parth Sterling jej odmówi.

Parth Sterling, najbogatszy kawaler w Anglii, nie zamierza żenić się z kobietą, którą uważa za lekkomyślną i zbyt zainteresowaną modą. Upatrzył sobie o wiele bardziej odpowiednią kandydatkę na żonę. Lecz kiedy dowiaduje się o rozpaczliwym położeniu pięknej Lavinii, proponuje że znajdzie jej męża. A nawet obiecuje księcia, bo dla Partha Sterlinga wszystko zawsze było możliwe.

Lecz czy tym razem szalona obietnica nie okaże się zbyt pochopna i ryzykowna
Aż skrzy się humorem i seksownym wdziękiem: to znak firmowy Eloisy James. Romantic Times
ELOISA JAMES osiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: gwiazdy romansów historycznych i profesorki literatury. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku. Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą są wydawane w 28 krajach, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara), i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów. A prywatnie jest żoną prawdziwego włoskiego księcia.

Książka "Szalone pocałunki" - Eloisa James - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2022 r. Cena 25.98 zł. Zapraszamy na zakupy!