pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córka Wildeów

Autor książki:

Eloisa James

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Brak
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788324181148
ISBN: 978-83-2418-114-8
Data: 2022-11-23
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nowy bestseller New York Timesa z serii "Wilde owie" Eloisy James, a w nim perypetie kolejnej córki księcia Lindow, która ucieka z domu i dołącza do trupy teatralnej, oraz pewnego księcia, który próbuje uratować jej reputację.

"Książki Eloisy James to sam wdzięk i czar. Czytając je, będziesz uśmiechać się, wzdychać aż się zakochasz".

Julia Quinn, autorka "Bridgertonów"
Ten książę potrzebuje księżnej o nieskazitelnych manierach, a nie najdzikszej z szalonych Wildeów!
Lady Joan, która już zyskała niechlubną sławę dzięki złotym włosom świadczącym o niewierności jej matki, nieustannie wywołuje skandale, ale jej ostatnia eskapada może ją ostatecznie zrujnować: postanowiła wystąpić w teatrze, parodiując przy okazji pewnego księcia - i naturalnie, odegrać tę rolę w męskim stroju.

Celem jej parodii jest idealny model arystokratycznego mężczyzny: przyszły książę Eversley, Thaddeus Erskine Shaw, wicehrabia Greywick, człowiek, który wzdraga się na samą myśl o poślubieniu kogoś takiego jak ona.

Joan wcale nie życzy sobie takiego wątpliwego zaszczytu, ale jednak...

Przez lata Thaddeus unikał tej jedynej Wildeówny, który burzyła jego spokój ducha, ale teraz ogarnia go przerażenie, gdy pojmuje, na jakie ryzyko naraża się ta nieznośna Joan. Patrząc w jej wyzywające oczy, przyrzeka sobie solennie, że zapewni jej bezpieczeństwo.

Dobijają targu: po jednym przedstawieniu dama musi wrócić do zamku swego ojca i poślubić jednego z trzech arystokratów, których Thaddeus uzna za odpowiednich kandydatów na męża.

On sam, oczywiście, nie wchodzi w grę
ELOISA JAMES osiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: gwiazdy romansów historycznych i profesorki literatury. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku. Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością, wyrafinowaną intrygą są wydawane w 28 krajach, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara), i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów. A prywatnie jest żoną prawdziwego włoskiego księcia.

Książka "Córka Wildeów" - Eloisa James - oprawa Brak - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy!