pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

System Od Lenina do Putina

Autor książki:

Grzegorz Braun

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 524 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380795426
ISBN: 978-83-8079-542-6
Data: 2020-07-31
38.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Na czym polega skuteczność rosyjskiej propagandy Jak to możliwe, że przez ostatnie sto lat,
Rosja trzyma w emocjonalnym szachu wielokrotnie silniejszy od niej pod każdym względem Zachód?
- O co tak naprawdę? chodziło w "konflikcie kubańskim"? Czy faktycznie oś sporu leżała pomiędzy USA a komunistyczną Rosją? Wiele wskazuje na to, że był to również konflikt wewnętrzny Sowietów, w którym organy bezpieczeństwa walczyły z wojskiem o władze Nad Imperium.

- Czy Ronald Reagan zajął się sprawa polska w trosce o wolność Europy Wschodniej? A może jego radykalna polityka wobec Sowietów była odpowiedzią na zwrot Kremla, który porzucił ekspansję na Zachód, na rzecz budowy struktur dających panowanie nad Azją?
- Czy operacja "Trust" z roku 1921 - polegająca na tworzeniu fikcyjnych organizacji antysowieckich, by spacyfikować´ rosyjska "białą" emigrację na Zachodzie była "matką wszystkich prowokacji"? Czy stała się poligonem doświadczalnym kolejnych transformacji aż do czasów współczesnych?
Grzegorz Braun, w pasjonującej rozmowie z Rafałem Otoka-Frąckiewiczem, brutalnie niszczy mity nagromadzone wokół najważniejszych wydarzeń´ historycznych ostatnich stu lat. Nie pozostawia żadnych złudzeń, co do faktu, że transformacja marksizmu nadal trwa w najlepsze a historia nie dobiegła jeszcze swojego szczęśliwego końca.

Książka "System Od Lenina do Putina" - Grzegorz Braun - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fronda. Książka posiada 524 stron i została wydana w 2020 r. Cena 38.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.