pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Swoboda w kształtowaniu treści umów i statutów spółek kapitałowych...
książka:

Swoboda w kształtowaniu treści umów i statutów spółek kapitałowych (na tle prawa niemieckiego)

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 242 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788325513801
ISBN: 978-83-2551-380-1
Data: 2010-04-22
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna

Swoboda w kształtowaniu treści umów i statutów spółek kapitałowych (na tle prawa niemieckiego) - Radosław L. Kwaśnicki - opis książki:

Pytanie o zakres swobody w kształtowaniu treści postanowień umowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz statutu spółki akcyjnej stanowi jedno z wyzwań współczesnego polskiego prawa spółek handlowych.
Znaczenie tego zagadnienia - dla teorii, jak i praktyki - trudno przecenić mając na względzie częste, nierzadko bardzo uzasadnione, wątpliwości twórców projektów umów i statutów spółek, ich pierwszych i kolejnych oficjalnych recenzentów, a w końcu wspólników, akcjonariuszy oraz członków organów spółek kapitałowych, którzy to nierzadko z trudem poszukują wskazówek niezbędnych do rozwiązania wątpliwości,czy dane postanowienie jest dopuszczalne, czy też jest zgoła inaczej?

Książka „Swoboda w kształtowaniu treści umów i statutów spółek kapitałowych (na tle prawa niemieckiego)” - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck.

Książka posiada 242 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Swoboda w kształtowaniu treści umów i statutów spółek kapitałowych..."
Radosław L. Kwaśnicki - autor m.in.: