pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Święte księżniczki

Autor książki:

Renata Czerwińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 76 s.
Wymiar: 210x148 mm
EAN: 9788382010930
ISBN: 978-83-8201-093-0
Data: 2021-12-06
14.32  19.90  5.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Przepiękne opowieści o niezwykłych dziewczętach, które swoje bogactwo i władzę zamieniły na pokorną i oddaną służbę Bogu i bliźnim
Kiedy już będziesz dorosła, być może sięgniesz po poważne książki historyczne i spróbujesz poznać w całości niezwykłe losy świętych księżniczek z czasów średniowiecza.

Dziś jednak sama pomyśl o sobie jako o księżniczce, bo ty też nią jesteś! A wszystko dlatego, że masz w niebie Ojca, Króla całego świata. Stworzył cię z miłości, uczynił cię piękną. Dał ci różne dary i talenty. Chce, żebyś uczyła się kochać innych ludzi coraz bardziej i bardziej, i żeby twoja historia zakończyła się w Jego ramionach.

Rośnij w Panu, księżniczko!

Święte księżniczki to ciekawa lektura nie tylko dla dzieci, ale i dla wszystkich, którzy interesują się życiorysami świętych. Można tutaj znaleźć historie dobrze znane, ledwo zasłyszane, ale także i te niesłusznie zapomniane. Bardzo zachęcam do zaprzyjaźniania się ze świętymi przedstawionymi w tej książce. To droga pełna Bożych cudów, które mogą się dziać także w naszym codziennym życiu.

Inga Pozorska, liderka zespołu Mocni w Duchu

Renata Czerwińska z wykształcenia polonistka, z zawodu redaktorka i autorka książek Cuda świętych i Cuda polskich świętych, a także Teresa z Ávili. Mistyczka z temperamentem oraz Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi.

Książka "Święte księżniczki" - Renata Czerwińska - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 76 stron i została wydana w 2021 r. Cena 14.32 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]