pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Święta Elżbieta Od Trójcy Przenajświętszej. Zamieszkana przez Boga
Tytuł książki:

Święta Elżbieta Od Trójcy Przenajświętszej. Zamieszkana przez Boga

Autor książki:

Anna Matusiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 120x185 mm
EAN: 9788374827775
ISBN: 978-83-7482-777-5
Data: 2016-10-04
13.01  16.90  3.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kiedy mała dziewczynka oburzała się na wykorzystanie jej lalki jako Jezusa w szopce bożonarodzeniowej, nikt nie mógł przypuszczać, że to energiczne, uparte i nieco krnąbrne dziecko w ciągu 26 lat życia osiągnie pełnię duchowego zjednoczenia z Bogiem. Elżbieta Catez była piękną, bardzo uzdolnioną muzycznie i bywałą w świecie dziewczyną. Jednak bardzo wcześnie poczuła pewność, że chce ów świat porzucić i poświęcić życie Bogu.

Późniejsze doświadczenia cierpienia, choroby, samotności, a w końcu przedwczesnej śmierci były dla Elżbiety drogą do najściślejszego związku z Bogiem, o którym sama mówiła, że jest to zażyłość "serce przy sercu".

Szczególną łaską, którą otrzymała Elżbieta, było mistyczne doświadczenie obecności Trzech Osób Boskich. Kiedy jako dziewczynka dowiedziała się, że jej imię oznacza "dom Boga", odczytała to jako zachętę do nieustannego zanurzenia w Tym, który jest Bogiem Trójjedynej miłości. Pisma, listy i modlitwy, których jest autorką przepełnione są zachwytem nad tą tajemnicą. Dlatego w książce zamieszczone zostały również teksty modlitw, które pomogą czytelnikowi zbliżyć się do istoty jej niezwykłej duchowości. Historia Elżbiety to nie tylko poruszająca opowieść o głębi relacji, do której wszystkich nas zaprasza Chrystus. To również przejmujące świadectwo pogody ducha, cierpliwości i konsekwencji, która jest niezbędna, by na to zaproszenie odpowiedzieć.

Anna Matusiak jest autorką i redaktorką wielu książek o wierze i modlitwie, wśród których są m.in.: Aniołowie w życiu świętych, Święty Jan Paweł II. Świadectwa, przepowiednie, znaki czy Księga miłosierdzia. Świadkowie, duchowość, modlitwy.

Książka "Święta Elżbieta Od Trójcy Przenajświętszej. Zamieszkana przez Boga" - Anna Matusiak - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2016 r. Cena 13.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Matusiak - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Z pomocą cierpiącym w czyśćcu - okładka książki

Z pomocą cierpiącym w czyśćcu

s. Anna Czajkowska WDC
Produkty podobne: