pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Światło w fotografii. Magia i nauka. Wydanie rozszerzone i zaktualizowane.
Tytuł książki:

Światło w fotografii. Magia i nauka. Wydanie rozszerzone i zaktualizowane.

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788375796070
ISBN: 978-83-7579-607-0
Data: 2017-06-26
38.91  59.90  20.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Światło w fotografii. Magia i nauka. Wydanie rozszerzone i zaktualizowane. - Fil Hunter, Steven Biver, Poul Fuqua - opis książki:

Oświetlenie fotograficzne nigdy nie zastąpi własnego stylu, bez względu na to, jak bardzo zaawansowane technicznie będą aparaty i pozostały sprzęt. Nawet mając do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia, fotografowie wciąż muszą się dobrze zastanowić nad tym, w jaki sposób oświetlić temat, by uzyskać pożądany efekt. Dzięki tej podstawowej umiejętności można radykalnie i szybko poprawić wygląd wykonywanych fotografii.

Książka Światło w fotografii. Magia i nauka to obszerny zbiór wiedzy teoretycznej na temat natury i zasad zachowania się światła, wraz z przykładami praktycznego jej wykorzystania. Publikacja jest bogato ilustrowana fotografiami i schematami oraz zawiera proste instrukcje postępowania adresowane do fotografów na różnych poziomach umiejętności. Dostarcza nieocenionych wskazówek na temat tego, jak oświetlać sprawiające najwięcej problemów w tym obszarze tematy, jak rozmaite powierzchnie, metal, szkło, płyny, sceny nietypowe (czarne przedmioty na czarnym tle i białe na białym) oraz portrety.

Kolejne, piąte już wydanie zawiera:
- nowy rozdział zatytułowany Budowa własnego studia,
- rozszerzony rozdział 8. - Wykonywanie portretów
- dodatek prezentujący sprawdzony sprzęt i akcesoria oświetleniowe,
- ponad 100 nowych fotografii i ramek z informacjami uzupełniającymi,
- zaktualizowane informacje na temat nowych technologii i rozwiązań oferowanych przez nowoczesne lampy błyskowe, panele diodowe i świetlówkowe.

Style oświetlania będą się zmieniać, ale natura światła zawsze pozostanie taka sama. Fotografowie rozumiejący podstawy fizyki światła, mogą wykorzystać tę wiedzę do tworzenia różnorodnych aranżacji oświetlenia, dzięki którym wzbogacą się o szeroki wachlarz stylów.

Książka „Światło w fotografii. Magia i nauka. Wydanie rozszerzone i zaktualizowane.” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2017 r. Cena 38.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Światło w fotografii. Magia i nauka. Wydanie rozszerzone i zaktualizowane."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Historia światła. Idea fotografii - okładka książki
Historia światła. Idea fotografii Junko Theresa Mikuriya