pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Świat na rozdrożu

Autor książki:

Marcin Popkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 568 s.
Wymiar: 224x154 mm
EAN: 9788375089592
ISBN: 978-83-7508-959-2
Data: 2013-11-27
Cena wydawcy: 39.26 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Dlaczego mimo rozkwitu technologii pracujemy ciężej i dłużej Czemu nasze miasta są coraz brudniejsze i bardziej zatłoczone Dlaczego jedzenie smakuje jak zmiksowany papier, pachnie tak samo i jest coraz droższe Stoimy właśnie w obliczu niestabilności, a nawet możliwości załamania się światowej gospodarki i opartego na wzroście wykładniczym i długu globalnego systemu finansowego. Problemy gospodarki, energii i środowiska są tak silne ze sobą powiązane, że nie powinny, a nawet nie mogą być rozwiązywane w oderwaniu od siebie.  Problemy gospodarki, energii i środowiska są tak silnie ze sobą powiązane, że nie powinny, a nawet nie mogą być rozwiązywane w oderwaniu od siebie.

O tym właśnie jest ta książka - przedstawia wiele aspektów naszej rzeczywistości i składa je w spójną całość.

Po przeczytaniu Świata na rozdrożu zrozumiesz powiązania między odległymi dziedzinami. Dowiesz się, jak wielkie zmiany nas czekają i dlaczego świat już wkrótce będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj... Sposób, w jaki żyjemy i jakie wartości wyznajemy, zmieni się bowiem w najbliższych dekadach nie do poznania, a czy najlepsze czy na gorsze, zdecydują o tym decyzje, które podejmiemy (lub nie podejmiemy) w najbliższych latach.

Jeśli należysz do osób, które chcą rozumieć świat, świadomie go kształtować i przygotować się na zbliżające się zmiany, to czeka Cię fascynująca podróż. To największa opowieść naszych czasów. A być może nawet całej historii ludzkości.

Nie co dzień trafia się książka polecana równocześnie przez Greenpeace i Private Banking. Właściwie to pierwsza taka książka.

Książka "Świat na rozdrożu" - Marcin Popkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 568 stron i została wydana w 2013 r.