pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych
Tytuł książki:

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

Autor książki:

Adamska-Rutkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 150x200 mm
EAN: 9788373779068
ISBN: 978-83-7377-906-8
Data: 2018-06-28
Obniżka ceny! 26.23  44.40  18.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych - Adamska-Rutkowska - opis książki:

Odkryj inne rzeczywistości
Czy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości? Nie widzimy ich lecz są one dobrze zbadane. Dzięki tej książce zgłębisz te niedostrzegalne elementy, których istnienie udowodniono naukowo. Poznasz również wyniki badań naukowców z całego świata, które dotyczą doświadczeń pozacielesnych.

Wyprawy w czasie: przyszłość i przeszłość
Autorka zaprasza do przekraczania granic, przełamywania bariery czasu, przestrzeni i materii. Omawia anomalne zjawiska jak teleportacja, podróże w czasie - w przeszłość jak i w przyszłość. Przybliża również bardzo tajemnicze przeżycia jakimi są doświadczenia poza ciałem. Podkreśla rolę świadomości oraz podaje przykłady rozwoju duchowych form istnienia w różnych wymiarach. Opisuje ukryte zasoby świadomości oraz możliwości ich wykorzystania. W tej książce znajdziesz również charakterystykę ciekawych i rzadko opisywanych zjawisk jak jałowe nieba i różne obszary piekieł. Ich wizja może stać się wskazówką i podpowiedzią jak mamy postępować w tym życiu.

Reinkarnacja i pamięć z poprzednich wcieleń
Dowiesz się czym jest reinkarnacja i jaki ma na ciebie wpływ pamięć z poprzednich wcieleń. Poznasz dowody na to, że dusze są realnym elementem naszego świata. Odkryjesz obszary fizycznej rzeczywistości niejawnej, których być może czasami doświadczasz, ale nie wiesz jak je nazwać. Poza kosmosem istnieją jeszcze inne, całkowicie realne części wszechświata, które łącznie z dostrzeganym przez nas otoczeniem tworzą całość. Teraz możesz je poznać i zrozumieć.

Zajrzyj za zasłonę czasu i przestrzeni.

Książka „Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych"
Produkty podobne:
Zmiana świadomości - okładka książki
Zmiana świadomości Alina Lużyńska
Piąty wymiar - okładka książki
Piąty wymiar Maureen St. Germain
Kwantowa dusza - okładka książki
Kwantowa dusza Frido Mann