pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zmiana świadomości
Tytuł książki:

Zmiana świadomości

Autor książki:

Alina Lużyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: New Space
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 190 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788366034297
ISBN: 978-83-6603-429-7
Data: 2019-12-12
32.57  48.00  15.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zmiana świadomości - Alina Lużyńska - opis książki:

Ludzie tak lubią podróżować, a tak rzadko podróżują w głąb siebie. Możemy zwiedzić cały świat, ale jeśli nie odbędziemy najważniejszej z wypraw do własnego wnętrza, cała reszta jest niczym.

Zapraszam Cię na wyprawę dzięki, której odkryjesz swoje życie na nowo z zupełnie innej perspektywy. W drogę, która skłoni Cię do przemyśleń, a przede wszystkim zmieni twoją świadomość. Co będę miał z tego, że zmienię świadomość? Zyskasz więcej, niż wszystkie dobra jakie posiadasz lub do których dążysz. Otrzymasz bilet do nowego lepszego wymiaru. Już teraz możesz stworzyć własny raj na ziemi. Każdy sukces okupiony jest pracą, więc jeśli chcesz dokonać zmiany, przygotuj się na proces, który może być bolesny, lecz gdy urodzisz się na nowo - twoje życie stanie się pełne harmonii, szczęścia, a przede wszystkim zmienią się twoje punkty patrzenia na świat, który do tej pory cię otaczał.

Nieważne ile masz lat i kim jesteś. Każdy ma swój czas na to, żeby dokonać zmiany. Nigdy nie jest na ten proces za późno. Już teraz wszystko, co najlepsze, jest przed Tobą.

Obudź się do nowej świadomości.

Żyjemy w świecie coraz bardziej duchowo wyjałowionym. Ta książka jest bardzo ważna, gdyż traktuje o naszej duszy. Ja ją przeczytałem i polecam wam wszystkim.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz

Książka „Zmiana świadomości” - oprawa miękka - Wydawnictwo New Space. Książka posiada 190 stron i została wydana w 2019 r. Cena 32.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zmiana świadomości"
Produkty podobne:
Miłość ponad wszystko - okładka książki
Miłość ponad wszystko Małgorzata Król
Chemia mentalna - okładka książki
Chemia mentalna Charles F. Haanel
Leczenie kwantowe dla każdego - okładka książki
Leczenie kwantowe dla każdego Siranus Sven von Staden