pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Św. Michał Archanioł. Na podstawie przesłań otrzymanych przez Salvatore Valentiego

Autor książki:

ks. Marcello Stanzione

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788367291385
ISBN: 978-83-6729-138-5
Data: 2022-06-07
Obniżka ceny! 18.09  29.90  11.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

ŚWIĘTY MICHAŁ - ANIOŁ CZASÓW OSTATECZNYCH
Czy św. Michał jest Aniołem Stróżem papieża i przewodnikiem zmarłych dusz Dlaczego nazywa się go aniołem cudownej wody I jakie przesłanie zostawił nam w XXI wieku
ŚWIĘTY MICHAŁ ARCHANIOŁ jest nazywany pogromcą demonów. To właśnie do niego papież Leon XIII zwraca się w specjalnie ułożonej modlitwie z prośbą o ochronę świata przed zakusami szatana. Dlatego dziś, kiedy ludzkość odwraca się całkowicie od Boga, powinniśmy wzywać opieki tego świętego archanioła. KSIĄDZ MARCELLO STANZIONE, znany włoski angelolog, bacznie obserwuje świat i próbuje odczytywać konkretne znaki czasów. Pokazuje on, że św. Michał Archanioł jest aniołem czasów ostatecznych, który uchroni Kościół i rodziny przed nadchodzącym potężnym atakiem szatana. Autor przede wszystkim zajmuje się współczesnymi przesłaniami św. Michała, które otrzymał SALVATORE VALENTI, ale przywołuje też licznych ŚWIĘTYCH I MISTYKÓW, którym w przeszłości objawiał się Michał Archanioł. Rozeznaje orędzia pozostawione ludziom przez Księcia Wojska Niebieskiego i udowadnia, że Bóg dał nam w tych trudnych czasach wielkiego obrońcę przed złem i uciskiem.

KS. MARCELLO STANZIONE włoski ksiądz, wybitny angelolog, autor licznych publikacji z zakresu nauki o aniołach, m.in.: Najpiękniejsze modlitwy do aniołów czy Ksiądz Dolindo i niebiańskie duchy.

Książka "Św. Michał Archanioł. Na podstawie przesłań otrzymanych przez Salvatore Valentiego" - ks. Marcello Stanzione - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2022 r. Cena 18.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]