pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Św. Jan Paweł II Apostoł Miłosierdzia wydanie jubileuszowe
Tytuł książki:

Św. Jan Paweł II Apostoł Miłosierdzia wydanie jubileuszowe

Autor książki:

Jan Paweł II

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 105x150 mm
EAN: 9788380653443
Data: 2020-02-07
10.31  15.00  4.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Modlitewnik powstał z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Jest on adresowany do wszystkich jego czcicieli, a także tych, którzy szukają skutecznego orędownika w wielu sprawach.

Można w nim znaleźć starannie opracowany wybór modlitw - zarówno tych, które napisał Święty Jan Paweł II, jak również tych, dzięki którym możemy prosić o łaski za jego wstawiennictwem. Ciekawym uzupełnieniem są nabożeństwa tradycyjne z Janem Pawłem II (różaniec, droga krzyżowa, koronka do Miłosierdzia Bożego i inne), a także specjalna strona, na której można upamiętnić parafialne obchody Roku Jana Pawła II i setnych urodzin Świętego.

Jan Paweł II był świadkiem oddanej, wiernej i głębokiej modlitwy - modlił się często i długo. Dał przykład życia, które od początku do końca przenikała Boża mądrość i łaska. Jak wspomina we wstępie bp Damian Bryl, modlitwa jest "miejscem, gdzie człowiek, spotykając Boga, odnajduje siebie i swoje podobieństwo do Niego. Stanowi źródło naszej duchowej siły. Modlitwa nigdy nie jest ucieczką od codziennych obowiązków, nie zamyka nas na świat, osoby, sprawy, problemy. Autentyczna modlitwa zawsze pobudza do podejmowania obowiązków i zaangażowania na rzecz bliźnich. Dzięki modlitwie uczymy się innego, bożego spojrzenia na ludzi i świat" (wstęp).

Książka "Św. Jan Paweł II Apostoł Miłosierdzia wydanie jubileuszowe" - Jan Paweł II - oprawa twarda - Wydawnictwo Świętego Wojciecha. Książka posiada 152 stron i została wydana w 2020 r. Cena 10.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jan Paweł II - autor m.in.:
Produkty podobne:
Antychryst - okładka książki

Antychryst

Karol Surowiecki
Listy Jana Apostoła - okładka książki

Listy Jana Apostoła

David Jackman