pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Superpamięć dla dzieci

Dane szczegółowe:
Wydawca: sensus
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 158x235 mm
EAN: 9788383222349
ISBN: 978-83-8322-234-9
Data: 2022-11-23
26.73  34.90  8.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy wiesz, że pamięć można wytrenować My wiemy jak!
Posłuchaj wywiadu Krystiana Hanke (Projekt Tatowanie / Radio 357) z Pauliną Mechło
Dobra pamięć to podstawa. Że w szkole, to wiadomo - kto sprawniej zapamiętuje, ten ma lepsze oceny, nawet jeśli nauce poświęca niewiele czasu. Ważna jest także w domu, w relacjach z przyjaciółmi i kolegami. Lubimy tych, którzy wiedzą, jak mamy na imię, nawet jeśli spotkaliśmy ich wcześniej tylko raz. Doceniamy, gdy ktoś pamięta o naszych urodzinach i zawsze na czas składa nam z tej okazji życzenia. Szukamy kontaktu z tymi, którzy są "dobrze poinformowani". Przykłady można mnożyć, ale jedno jest pewne: świat oczekuje od nas dobrej pamięci. Na szczęście da się ją wyćwiczyć tak samo, jak trenuje się mięśnie. Jeśli chcesz dobrze radzić sobie w szkole i życiu, być mądry i zdolny, jeśli marzysz o tym, by zapamiętywanie nowych informacji przychodziło Ci bez wysiłku, ta książka jest właśnie dla Ciebie!
"Superpamięć dla dzieci" - książka z ćwiczeniami
W środku książki "Superpamięć dla dzieci" znajdziesz różne ćwiczenia, dzięki którym wzmocnisz pamięć, wytrenujesz spostrzegawczość i poprawisz koncentrację. Razem z Tobą w treningu będzie brał udział Móżdżek, nasz wspólny przyjaciel, który pomoże Ci w rozwiązywaniu zadań, a czasem opowie jakąś ciekawą historię ułatwiającą zapamiętanie nowej informacji. W książce znajdziesz ponad sto różnorodnych ćwiczeń, a na jej końcu - odpowiedzi do niektórych z nich.

Życzymy Ci przyjemnego treningu i... dobrej zabawy!
Autorki

Książka "Superpamięć dla dzieci" - Paulina Mechło, Roksana Kosmala - oprawa miękka - Wydawnictwo sensus. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2022 r. Cena 26.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]