pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Studia z dziejów skurwysyństwa

Autor książki:

Gosia Wincent

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788366533080
Data: 2021-05-20
20.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jolanta rozlicza się ze swoją przeszłością. Wychowana na zapadłej wsi, molestowana w dzieciństwie przez ojca kobieta wyrywa się z toksycznego środowiska i zaczyna układać życie po swojemu. Jednak przypłaca to chorobą psychiczną. W ramach autoterapii pisze kontrowersyjny blog, w którym ujawnia rodzinne sekrety.

Przygotuj się na "ostrą jazdę bez trzymanki". Tu nie ma tematów tabu. "Studia z dziejów skurwysyństwa" to zarówno pamiętnik, zapis rozmów z ojcem-oprawcą, jak i poradnik, jak komfortowo żyć, nie oglądając się na innych, niosąc bagaż przeszłości, która nie pozwala na zdrowe funkcjonowanie. To zapis myśli kobiety, która nie poddała się, mimo że już na starcie wydawała się przegrana.

Ta książka wbije Cię w fotel. A gdy uświadomisz sobie, że wszystko, co zostało w niej opisane, wydarzyło się w prawdziwym życiu, jeszcze długo nie będziesz potrafił się podnieść.

Książka "Studia z dziejów skurwysyństwa" - Gosia Wincent - oprawa miękka - Wydawnictwo AlterNatywne. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2021 r. Cena 20.15 zł. Zapraszamy na zakupy!