pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Studia Miejskie. Tom 4. Procesy urbanizacji i ich uwarunkowania na...
Tytuł książki:

Studia Miejskie. Tom 4. Procesy urbanizacji i ich uwarunkowania na początku XXI wieku

Autor książki:

Janusz Słodczyk, Maria Śmigielska

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788373954366
ISBN: 978-83-7395-436-6
Data: 2012-01-02
26.19  26.25  0.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Studia Miejskie. Tom 4. Procesy urbanizacji i ich uwarunkowania na początku XXI wieku - opis książki:


Na tom 4 "Studiów Miejskich” składają się opracowania ujmujące z różnych stron zjawisko urbanizacji, poczynając od zagadnień ogólnych, poprzez przybliżenie propozycji nowych koncepcji metodologii badań, po analizę procesów zachodzących w wybranych miastach w Polsce i na świecie, a kończąc na zjawiskach zachodzących w obszarach metropolitarnych.

W tomie zamieszone zostały wypowiedzi autorów z różnych ośrodków naukowych, z kraju i z zagranicy, bezpośrednio lub pośrednio uczestniczących w naukowych dyskusjach, zainspirowanych jeszcze przed kilkoma laty, a kontynuowanych do dnia dzisiejszego, przez opolski ośrodek naukowy – Katedrę Geografii Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego.

Praca adresowana jest do: pracowników nauki oraz studentów kierunków społecznych, ekonomicznych, gospodarki przestrzennej, geografii społeczno-ekonomicznej oraz planistów miejskich, a ponadto do pracowników samorządów lokalnych i regionalnych

Książka "Studia Miejskie. Tom 4. Procesy urbanizacji i ich uwarunkowania na początku XXI wieku" - Janusz Słodczyk, Maria Śmigielska (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2011 r. Cena 26.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]