pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Strzeżony przez Pana. Wędrówka Tobiasza

Autor książki:

Stanisław Biel

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 194x124 mm
EAN: 9788327719256
ISBN: 978-83-2771-925-6
Data: 2021-07-20
23.09  32.90  9.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Opowieść o dorastaniu do zaufania Niezależnie od etapu życia stajemy czasami w obliczu sytuacji, które są ponad nasze siły. Ciągle dojrzewamy - dorastamy do tworzenia autentycznych relacji międzyludzkich, przezwyciężamy różne lęki. W tym wszystkim wciąż uczymy się ufać Bogu i dostrzegać pomoc, której nam udziela. Opowieść o Tobiaszach - ojcu i synu - jest historią, która mogłaby przydarzyć się każdemu.

Biblijna Księga Tobiasza porusza dwa niezwykle ważne tematy: doświadczanie niezasłużonego cierpienia oraz proces osiągania dojrzałości. Oto Tobiasz-ojciec, który zawsze skrupulatnie przestrzegał prawa i był człowiekiem sprawiedliwym, zostaje dotknięty ślepotą. Z trudem znosi swoje położenie, całkowicie zdany na opiekę żony Anny. Sytuacja zmusza go do wysłania w niebezpieczną podróż swojego jedynego dziecka. Tobiasz-syn podczas tej wędrówki nabiera doświadczenia i odwagi, dzięki którym stawia czoła demonowi trapiącemu jego przyszłą żonę Sarę.

Stanisław Biel SJ - rekolekcjonista i kierownik duchowy, udziela Ćwiczeń duchowych w Częstochowie, wcześniej pełnił funkcję dyrektora Domu Rekolekcyjnego w Zakopanem. Autor książek i artykułów z dziedziny duchowości.

Książka "Strzeżony przez Pana. Wędrówka Tobiasza" - Stanisław Biel - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2021 r. Cena 23.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]