pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Strange The Dreamer. Tom 2. Muza Koszmarów

Autor książki:

Laini Taylor

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sine Qua Non
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788381293952
ISBN: 978-83-8129-395-2
Data: 2019-02-27
27.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Takimi opowieściami wybrukowane są sny
Lazlo i Sarai nie są już dłużej tym, kim byli. Sarai, Muza Koszmarów, dopiero odkrywa pełnię swoich możliwości, tymczasem Lazlo musi dokonać wyboru niemożliwego: ocalić życie ukochanej czy wszystkich mieszkańców Szlochu? Otwarcie zapomnianych drzwi do nowych światów zamiast odpowiedzi przynosi wiele pytań - czy bohaterowie zawsze muszą zabijać potwory, czy mogą je ocalić?
Miłość i nienawiść, zemsta i łaska, zniszczenie i zbawienie ścierają się ze sobą w tej zadziwiającej i chwytającej za serce kontynuacji Marzyciela, bestsellera "New York Timesa".

Muza Koszmarów to historia o różnych odcieniach miłości, zaufania i szczerości. To nie jest książka na jeden wieczór, to powieść na całe życie. Jest warta każdej poświęconej jej minuty!
- Anna Targosz,czytampierwszy.pl
Mocna jak koszmar i jak najprzedniejsza fantastyka, nowa powieść Laini Taylor pozostawi czytelnika z głową wypełnioną cudami.

Hypable
Sequel przewyższający pierwszy tom.

Kirkus Reviews
Jeżeli polubiliście Marzyciela, to Muzę Koszmarów pokochacie! Autorka po raz kolejny udowodniła, że potrafi zaskoczyć. W tym tomie dostajemy akcję trzymającą w napięciu, mnóstwo emocji i wrażeń. Ta książka pochłonie Was niczym marzenia i sny.

- Tatiana Marchuk

Książka "Strange The Dreamer. Tom 2. Muza Koszmarów" - Laini Taylor - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sine Qua Non. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.