pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cykl Zmroku. Księga 1. Pustynny Książę

Autor książki:

Peter V. Brett

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 600 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788379646753
ISBN: 978-83-7964-675-3
Data: 2021-10-01
44.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Ich rodzice ocalili ludzkość. Oni będą musieli ją poprowadzić.

Od zejścia Wybawiciela do Otchłani minęło piętnaście lat.

Nowy świat stał się miejscem względnie bezpiecznym, a ludzie prawie zapomnieli, czym jest prawdziwy strach przed Nocą.

Dzieci tych, którzy wygrali wojnę z demonami, dorastają w cieniu niemożliwych do spełnienia oczekiwań. Wyniesione na piedestał przez bohaterstwo rodziców, zachłannie pragną stać się częścią świata, nie tylko jego obserwatorami. Zbuntowane przeciw niezrozumiałym regułom, nie wiedzą nawet ile razy śmierć wyciągała po nie ręce. Czas jednak nieuchronnie ucieka i dzieci stają się młodymi dorosłymi. Tajemnice, z których utkany jest bezpieczny świat Olive i Darina będą musiały ustąpić brutalnej rzeczywistości. Nadchodzi moment, gdy dzieci będą musiały odpowiedzieć za przeszłe decyzje rodziców i poprowadzić ludzi do kolejnej walki na śmierć i życie.

CYKL ZMROKU, który rozpoczyna tom "Pustynny Książę" to zupełnie nowa przygoda osadzona w dobrze znanym świecie CYKLU DEMONICZNEGO
Najważniejsza i najbardziej kinowa epopeja fantasy od czasów Władcy Pierścieni
Paul W. S. Anderson, reżyser Resident Evil: Ostatni rozdział
Peter V. Brett jest jednym z moich ulubionych autorów
Patrick Rothfuss
Miłośnicy fantastyki w tradycji Roberta Jordana i Georgea R.R. Martina ucieszą się z pojawienia tak silnego głosu w wielotomowej epickiej fantazy
Library Journal
"Podziwiam twórczość Petera Bretta. Koncepcja jego świata jest genialn, a dynamiczna akcja cały czas trzyma w napięciu."
Terry Brooks
"Szybka i bardzo mroczna fantastyka"
The Miami Herald
"Peter Brett zabiera czytelnika i bohaterów w elektryzującą i bezlitosną szarżę przez głębiny nawiedzonego przez demony wszechświata pełnego miłości i śmierci."
Naomi Novik
"Pustynny Książę to klasa sama w sobie! Wspaniale opowiedziana historia, niedoskonałe, przez co wiarygodne postacie oraz napięcie, które sprawia, że nie oderwiesz się do późnych godzin nocnych. To trzeba przeczytać."
John Gwynne
"Pod wieloma względami książka Bretta wyrasta ze starej szkoły fantasy, ale jest napisana w nowoczesnym i świeżym stylu. Naprawdę dobra lektura."
Mark Lawrence

Książka "Cykl Zmroku. Księga 1. Pustynny Książę" - Peter V. Brett - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 600 stron i została wydana w 2021 r. Cena 44.26 zł. Zapraszamy na zakupy!