pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Star Wars. Wielka Republika. Na ratunek Valo

Autor książki:

Daniel Jose Older

Dane szczegółowe:
Wydawca: Olesiejuk
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 135x200 mm
EAN: 9788382620900
ISBN: 978-83-8262-090-0
Data: 2022-02-25
25.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Na ratunek Valo" to kolejny tytuł epickiej serii "Star Wars. Wielka Republika".

Festiwal Republiki zbliża się wielkimi krokami! Goście z całej galaktyki przybywają na planetę Valo, aby wziąć udział w niesamowitej, zakrojonej na szeroką skalę imprezie, która ma być wielkim świętem Republiki. Podczas gdy wszyscy Valończycy przygotowują się do festiwalu, padawan Jedi Ram Jomaram zaszył się w swojej ulubionej kryjówce: zapuszczonym warsztacie, pełnym rozmaitych części i narzędzi. Gdy jednak z pobliskiego wzgórza, zwanego wzgórzem Crashpoint, dobiega sygnał alarmu, chłopiec wyrusza wraz ze swoim zaufanym droidem V-18, aby zbadać tę sprawę. Odkrywa, że ktoś sabotował valońską wieżę łączności. To przerażający znak, który może świadczyć tylko o jednym - że zarówno samo Valo, jak i nadchodzący Festiwal Republiki są zagrożone.

Wkrótce okazuje się, że te obawy nie są bezpodstawne. Gdy Ram śpieszy, aby ostrzec Jedi o potencjalnym niebezpieczeństwie, na planetę napadają straszliwi Nihilowie! Teraz Ram musi stawić czoło wrogowi, który przypuścił szturm na wieżę Crashpoint, i wysłać do Republiki sygnał wołania o pomoc. Na szczęście może liczyć na wsparcie ze strony niespodziewanych sojuszników.

Książka "Star Wars. Wielka Republika. Na ratunek Valo" - Daniel Jose Older - oprawa miękka - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2022 r. Cena 25.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.