pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Star Wars Wielka Republika. Burza nadciąga

Autor książki:

Cavan Scott

Dane szczegółowe:
Wydawca: Olesiejuk
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 542 s.
Wymiar: 135x200 mm
EAN: 9788382620597
ISBN: 978-83-8262-059-7
Data: 2021-12-10
32.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Po katastrofie nadprzestrzennej, podczas której Jedi wykazali się niezwykłym bohaterstwem, Republika nadal się rozwija, łącząc kolejne światy pod wspólnym sztandarem. Pod przywództwem kanclerz Liny Soh duch braterstwa rozprzestrzenia się po galaktyce, docierając do jej dalekich zakątków. Działania kanclerz wspierają Jedi - m.in. Stellan Gios, Bell Zettifar i Elzar Mann - którzy odpowiadają za utrzymanie harmonii i ładu. Nie bez znaczenia jest też nowo utworzona stacja kosmiczna Latarnia Gwiezdny Blask. Lina Soh przygotowuje się do Festiwalu Republiki, podczas którego planuje zaprezentować mieszkańcom galaktyki korzyści, jakie płyną z dołączenia do nowego systemu.

Tymczasem jego wrogowie, brutalni i dzicy Nihilowie, nie rezygnują ze swoich planów pogrążenia galaktyki w chaosie. Ich przywódca, żądny zemsty Marchion Ro, zamierza rozpętać burzę, która ma siać spustoszenie w Republice. Czy Jedi uda się powstrzymać krwawe zapędy Nihilów W tej walce przyjdzie im zmierzyć się z prawdziwym koszmarem, przed którym - być może - nawet Moc nie zdoła ich ochronić

Książka "Star Wars Wielka Republika. Burza nadciąga" - Cavan Scott - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 542 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.