pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Pod płaszczem gwiazd. Kolekcja: Ludzie Boga
film:

Pod płaszczem gwiazd. Kolekcja: Ludzie Boga

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:E-Lite
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 1:32:00 h:m:s
EAN: 9788362377756
Data: 2016-02-18
Obniżka ceny! 24.34  34.99  10.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Oscar Parra de Carrizosa, Gema G. Regal na podstawie książki o. Jose Antonio Martineza Puche

Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było. Po raz pierwszy zakłamywany przez lata temat prześladowań Kościoła w Hiszpanii w czasie wojny domowej zaistniał w filmie fabularnym. Ta prawdziwa, oparta na faktach opowieść wydarzyła się w 1936 roku w małym miasteczku Almagro na początku wojny domowej, gdzie republikanie zamordowali 20 dominikanów.

Film porusza mało znany i omijany przez mainstreamowe media temat okrutnych prześladowań Kościoła Katolickiego w Hiszpanii w czasie wojny domowej w latach 1936-1939 r.

Przesłaniem są miłość i przebaczenie na podstawie świadectwa wiary Dominikanów. Wydarzenia zostały przedstawione w sposób zgodny z faktami, większość zdjęć zrealizowano w miejscach wydarzeń. Pod Płaszczem Gwiazd miał swoją premierę kinową w Hiszpanii w lutym tego roku

W 2014 roku Pod płaszczem z gwiazd zdobył drugą nagrodę w kategorii filmów fabularnych na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie , a także nagrodę Guacari de Oro na Monteria Film Festival w Kolumbii. Do tej pory w Polsce nie wydano filmu podejmującego podobny temat .

Film „Pod płaszczem gwiazd. Kolekcja: Ludzie Boga” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:E-Lite. Cena 24.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Węzły życia - okładka filmu
Węzły życia Caleb Johanson
Produkty podobne: