pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Splątane umysły. Pozazmysłowe doświadczenia w rzeczywistości kwantowej

Autor książki:

Dean Radin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Manendra
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788394499730
ISBN: 978-83-9449-973-0
Data: 2018-11-13
42.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jednym z najbardziej zadziwiających odkryć nowoczesnej fizyki jest to, że obiekty nie są od siebie niezależne, jakby się mogło wydawać. Kiedy bowiem wwiercisz się do środka nawet najbardziej solidnie wyglądającego materiału, odrębność jego elementów przestaje być już taka oczywista. (...)
Takie związki przepowiedziane w teorii kwantowej Albert Einstein określił mianem "upiornego oddziaływania na odległość". Jeden z twórców teorii kwantowej Erwin Schrodinger nazwał to dziwne zjawisko splątaniem i powiedział: "nie nazwałbym tego jednym ze znamion mechaniki kwantowej, ale raczej podstawową zasadą mechaniki kwantowej".

Dean Radin jest jednym z najbardziej innowacyjnych parapsychologów na świecie, ale Splątane umysły to coś więcej niż tylko dyskurs na temat parapsychologii. Ta wybitna książka proponuje nowy paradygmat, który zaprzecza konwencjonalnym koncepcjom dotyczącym ludzkiej natury i działania Wszechświata.

- dr Stanley Krippner, psycholog, współredaktor
Varieties of Anomalous Experience
W tej książce, która jest ukoronowaniu wyobraźni naukowej, Dean Radin, używając jasnego języka, pokazuje, jak sekrety psychologii mogą łączyć się z sekretami mechaniki kwantowej, by wskazać "nową rzeczywistość", wobec której nawet najśmielsza literatura science fiction wygląda bardzo skromnie.

- dr Michael Grosso, filozof, autor
Experiencing the Next World Now

Książka "Splątane umysły. Pozazmysłowe doświadczenia w rzeczywistości kwantowej" - Dean Radin - oprawa miękka - Wydawnictwo Manendra. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2018 r. Cena 42.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.