pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Spisane własną krwią (elegancka edycja)

Autor książki:

Diana Gabaldon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 245x170 mm
EAN: 9788365928313
ISBN: 978-83-6592-831-3
Data: 2022-02-03
Cena wydawcy: 99.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Spisane własną krwią to ósmy tom fascynującej sagi o podróżniczce w czasie Claire Randall i osiemnastowiecznym Szkocie Jamiem Fraserze, nagradzanej i przetłumaczonej na 33 języki.
Jest rok 1778. Francja wypowiada wojnę Wielkiej Brytanii, armia brytyjska opuszcza Filadelfię, a w ślad za nią z Valley Forge ruszają w pościg wojska Jerzego Waszyngtona. Jamie Fraser, który rzekomo zginął w katastrofie okrętu, powraca, aby się dowiedzieć, że najlepszy przyjaciel ożenił się z jego małżonką, syn z nieprawego łoża odkrył (ku swemu przerażeniu), kto jest jego prawdziwym ojcem, a ukochany siostrzeniec Ian pragnie poślubić kwakierkę. Żona Jamiego Claire i jego siostra Jenny próbują ratować rodzinę. Fraserowie są pewni, że ich córka Brianna wraz z najbliższymi jest bezpieczna, żyjąc w Szkocji w XX wieku. Czy tak jest naprawdę
Wszystkie części sagi Obca zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów w 114 krajach i rozeszły się w łącznym nakładzie 50 milionów egzemplarzy. Powieść została zekranizowana. Cieszący się popularnością serial jest dostępny na platformie Netflix.
Diana Gabaldon stworzyła również sagę Lord John, powiązaną fabułą z serią Obca. W przygotowaniu przekłady najnowszych części kolekcji Obca zbioru opowiadań Siedem głazów przeznaczenia oraz dziewiątego tomu sagi: Go Tell the Bees that I Am Gone.

Książka "Spisane własną krwią (elegancka edycja)" - Diana Gabaldon - oprawa twarda - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]