pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Podróżniczka

Autor książki:

Diana Gabaldon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 952 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788365928429
ISBN: 978-83-6592-842-9
Data: 2021-10-18
79.05  99.99  20.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wspaniała zabawa fantastyczne przygody romans seks Idealna lektura, by oderwać się od rzeczywistości! San Francisco Chronicle
Soczysta, obrazowa, zmysłowa proza, pełna szczegółów historycznych i humoru Library Jorunal
Jest rok 1746. Szesnastego kwietnia armia króla Jerzego II rozgromiła wojska Karola Edwarda Stuarta w bitwie pod Culloden w Szkocji. Po walce Anglicy przeczesali pole bitwy, dobijając rannych. Większość tych, którzy przeżyli, stracono w Anglii, a tysiąc jeńców sprzedano jako niewolników do pracy na amerykańskich plantacjach bawełny.
Rok 1968. Claire, zagłębiając się w dokumenty z epoki i drżąc o Jamiego, usiłuje odgadnąć koleje jego losu. Czy Czerwony Jamie przeżył masakrę pod Culloden? Tak właśnie przypuszcza i powraca w wiek XVIII. Razem z Jamiem okrętują się na statek płynący z ładunkiem na Karaiby. Po niezwykle niebezpiecznej podróży morskiej, licznych przygodach i ucieczkach, docierają do brzegu nieznanego lądu. Okazuje się, że przybyli do Nowego Świata
Diana Gabaldon - biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią Obca. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata i rozeszły się w łącznym nakładzie 18 milionów egzemplarzy. W przygotowaniu wszystkie części sagi o ponadczasowej wielkiej miłości Claire Randall i Jamiego Frasera.

Książka "Podróżniczka" - Diana Gabaldon - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 952 stron i została wydana w 2021 r. Cena 79.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]