pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Śmierć. Ostatni etap rozwoju

Autor książki:

Elisabeth Kubler-Ross

Dane szczegółowe:
Wydawca: LAURUM
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 141x218 mm
EAN: 9788380874992
ISBN: 978-83-8087-499-2
Data: 2017-09-01
36.92 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nasze społeczeństwo wypiera istnienie śmierci. Jednak śmierć jest nieunikniona i musimy zmierzyć się z pytaniem, jak sobie z nią radzić. Akceptacja własnej skończoności pomaga odkryć prawdziwy sens życia. Dlaczego śmierć jest dla nas tematem tabu? Gdzie leżą źródła naszych obaw? W jaki sposób wyrażamy naszą żałobę? Jak możemy zaakceptować śmierć bliskiej osoby, a jak przygotować się na własną śmierć? Czerpiąc z wiedzy o postawach wobec śmierci i umierania zarówno w naszej, jak i w innych kulturach, Elizabeth Kübler-Ross dostarcza nam wielu pouczających odpowiedzi na te i inne pytania. Przedstawia szerokie spektrum punktów widzenia, włączając poglądy duchownych, lekarzy, pielęgniarek, socjologów oraz osobiste rozliczenia z doświadczeniami osób zbliżających się do śmierci i pogrążonych w żałobie. Autorka przekonuje, że akceptacja śmierci jako części ludzkiego rozwoju dostarcza klucza do sensu ludzkiej egzystencji.

***
ELISABETH KÜBLER-ROSS jest psychiatrą oraz światowej klasy autorytetem i doradcą do spraw śmierci. Do jej prac należą: Rozmowy o śmierci i umieraniu, AIDS, Questions and Answers in Heath and Dying oraz Koło życia.

Książka "Śmierć. Ostatni etap rozwoju" - Elisabeth Kubler-Ross - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo LAURUM. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2017 r. Cena 36.92 zł. Zapraszamy na zakupy!