pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Chyłka. Kasacja i Chyłka. Rewizja. PAKIET

Autor książki:

Remigiusz Mróz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Folia
Ilość stron: 1124 s.
EAN: 9788366839373
ISBN: 978-83-6683-937-3
Data:2021-04-23
Cena wydawcy: 49.90 zł zapowiedź

Opis książki:

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat?
Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar.

Sprawę prowadzi Joanna Chyłka, pracująca dla bezwzględnej, warszawskiej korporacji. Nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w batalii sądowej. Pomaga jej młody, zafascynowany przełożoną, aplikant Kordian Oryński. Czy jednak wspólnie zdołają doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?
Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą.

........................

Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy?
Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Książka "Chyłka. Kasacja i Chyłka. Rewizja. PAKIET" - Remigiusz Mróz - oprawa Folia - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 1124 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]