pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Słowo życia. Lektura Pisma Świętego, modlitwa i medytacja
Tytuł książki:

Słowo życia. Lektura Pisma Świętego, modlitwa i medytacja

Autor książki:

Maria Paola Olla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365706911
ISBN: 978-83-6570-691-1
Data: 2017-05-29
11.64  17.90  6.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Tajemnica miłosnego listu Jezusa
Misjonarka Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, założonej przez charyzmatycznych kapłanów i "Bożych szaleńców", ojców Antonella Cadeddu i Henrique a Porcu, podpowiada w tej książce, w jaki sposób czytać Pismo Święte tak, by jego lektura stała się dla nas pełnym miłości dialogiem z Bogiem.

Maria Paola Olla - kobieta, która poświęciła życie Jezusowi - opisuje swoje doświadczenie realnej obecności Pana podczas lektury słowa Bożego. Dzieli się z czytelnikiem darem bliskości i miłości, który Chrystus pragnie ofiarować każdemu, kto sięga po Pismo Święte. Bo tylko On ma dla nas słowa życia.

MARIA PAOLA OLLA - włoska misjonarka, która wyjechała do Brazylii, by tam służyć ubogim. Doświadczyła wyjątkowo bolesnej choroby nowotworowej. Zmarła po kilku latach walki. Zawsze pogodna, pełna miłości i żyjąca w zgodzie z Bożą wolą.

Książka "Słowo życia. Lektura Pisma Świętego, modlitwa i medytacja" - Maria Paola Olla - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2017 r. Cena 11.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Cała piękna. Maryja - okładka książki

Cała piękna. Maryja

ks. Krzysztof Wons SDS
Produkty podobne:
Ojcze nasz - okładka książki

Ojcze nasz

Ewa Masłowska