pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Słownik tematyczny. Hotelarstwo. Gastronomia. Turystyka (niem./pol.)
»
»
książka:

Słownik tematyczny. Hotelarstwo. Gastronomia. Turystyka (niem./pol.)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kanion
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
EAN: 9788387808181
ISBN: 83-87808-18-0
Data: 2006-01-06
Cena wydawcy: 21.80 złpozycja niedostępna

Słownik tematyczny. Hotelarstwo. Gastronomia. Turystyka (niem./pol.) - opis wydawcy:

Książka jest adresowana zarówno do osób korzystających z atrakcji turystycznych w wolnych chwilach, jak i specjalistów zajmujących się turystyką zawodowo. Gromadzi wiele cennych słów oraz wyrażeń, bez których trudno porozumieć się w czasie letniego bądź zimowego wypoczynku. Zawiera 5 000 haseł i blisko 30 000 terminów z dziedziny hotelarstwa, gastronomii oraz turystyki.
Najważniejszym atutem tego opracowania jest m.in. jego układ tematyczny, dzięki czemu Czytelnik z łatwością dociera do grupy potrzebnych w danej chwili wyrazów oraz sformułowań. Bez konieczności wertowania całego tomu w poszukiwaniu tego bądź innego słowa.
Autorzy położyli nacisk na wyeksponowanie w książce takiego słownictwa, które precyzyjnie określa atrakcje turystyczne wciąż jeszcze słabo w Polsce znane. Dlatego też słownikowi trudno odmówić kolejnego waloru, iż zawiera jak najbardziej aktualny obraz oferty turystycznej, ze wszelkimi jej uwarunkowaniami, jak np. koszty, ubezpieczenia, zakwaterowanie, bagaż, podróż itp.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Wtorek, 26 Marca 2019 roku.