pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Słownik dla pielęgniarek, opiekunów, rehabilitantów polsko-niemiecki, niemiecko-polski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Level Trading
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 105x145 mm
EAN: 9788380760202
ISBN: 978-83-8076-020-2
Data: 2016-06-17
21.45  29.40  7.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

- pomocny dla opiekunów, rehabilitantów, pielęgniarek w domach prywatnych i specjalistycznych placówkach,
- fachowe słownictwo medyczne,
- słownictwo ogólne przydatne w pracy opiekuna (prowadzenie domu, sprzątanie itp.)
Niniejszy słownik to specjalistyczna publikacja kierowana do osób wykonujących pracę opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta.

Słownik posiada zarówno układ polsko-niemiecki oraz układ niemiecko-polski i zawiera dwa typy haseł. Pierwszą grupę stanowią najbardziej potrzebne zwroty medyczne obejmujące najczęstsze schorzenia, badania, lekarstwa oraz metody i procedury terapeutyczne. Wszystkie hasła w tej grupie zawierają definicje. Umożliwia to nie tylko komunikację w języku niemieckim ale również ułatwia właściwe zrozumienie terminów medycznych. Bogaty zbiór haseł specjalistycznych sprawia, że publikacja może być przydatna również dla personelu świadczącego bardziej specjalistyczne usługi medyczne.

Druga grupa haseł to bardziej ogólne słownictwo potrzebne w codziennej pracy opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. Hasła ogólne nie posiadają definicji, chyba że w danej sytuacji może zachodzić wątpliwość co do znaczenia.

Hasła z obu grup są przedstawione w porządku alfabetycznym. Zarówno hasła specjalistyczne, jak i ogólne zawierają liczne przykłady użycia.

Książka "Słownik dla pielęgniarek, opiekunów, rehabilitantów polsko-niemiecki, niemiecko-polski" - oprawa twarda - Wydawnictwo Level Trading. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2016 r. Cena 21.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]