pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Słowacja. Praktyczny przewodnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 560 s.
Wymiar: 125x200 mm
EAN: 9788376423531
ISBN: 978-83-7642-353-1
Data: 2014-07-28
Cena wydawcy: 49.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

SŁOWACJA - przepiękne góry, niezwykłe jaskinie, nowoczesne kurorty narciarskie i kąpieliska termalne. Ten niewielki kraj, tak blisko nas, przyciąga mnóstwem cennych zabytków, z których wiele wpisano na listę UNESCO.

Praktyczny Przewodnik dla Podróżników Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Słowacji. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji, tak jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tym kraju. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu.

Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić.

SŁOWACJA nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.

To nasz najlepszy przewodnik, bo: znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje, sam zaplanujesz ambitną wyprawę, odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

Książka "Słowacja. Praktyczny przewodnik" - Wiesława Rusin, Barbara Zygmańska, Paweł Klimek - oprawa miękka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]