pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał dermatologiczny...
»
»
książka:

Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał dermatologiczny dla lekarzy weterynarii

Dane szczegółowe:
Wydawca: URBAN & PARTNER
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 242 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376098173
ISBN: 978-83-7609-817-3
Data: 2013-01-08
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna

Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał dermatologiczny dla lekarzy weterynarii - Joanna Karaś-Tęcza, Joanna Czogała - opis książki:

Śledztwo na cztery ręce i mikroskop oparte jest na faktach, jednak jakiekolwiek podobieństwo bohaterów książki do postaci rzeczywistych jest przypadkowe.

Nie podejrzewałam nawet, że opis przypadku klinicznego może mieć tak oryginalną, atrakcyjną, lekką i przystępną formę. Książkę czyta się z zapartym tchem - jak kryminał, a uporządkowana wiedza z zakresu dermatologii automatycznie zostaje w głowie bez żadnego wysiłku ...Napisane z poczuciem humoru... do tego dokumentacja w postaci zdjęć oraz źródła, które dodają wiarygodności ŚWIETNE!!! Jeszcze nigdy czegoś takiego nie czytałam, chciałabym się uczyć tylko z takich podręczników, pochłonął mnie bez reszty

Książka „Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał dermatologiczny dla lekarzy weterynarii” - oprawa miękka - Wydawnictwo URBAN & PARTNER.

Książka posiada 242 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał dermatologiczny..."