pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Skarby Mackenzie
Tytuł książki:

Skarby Mackenzie

Autor książki:

Wiesław Wernic

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 310 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788366339538
ISBN: 978-83-66339-53-8
Data: 2019-05-09
18.98  19.80  0.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Skarby Mackenzie - opis książki:

Powieść przygodowa Wiesława Wernica Skarby Mackenzie należy do kanonu polskiej literatury młodzieżowej o Dzikim Zachodzie. Charyzmatyczni bohaterowie powieści – doktor Jan i traper Karol Gordon – wyruszają tropem okrytego złowieszczą legendą skarbuzakopanego rzekomo nad rzeką Mackenzie.

W czasie wędrówki wodnym szlakiem, do bohaterów i dwójki ich towarzyszy dołącza tajemniczy Tom Fast, mający odegrać ważną rolę w dalszym rozwoju wydarzeń. W miarę zbliżania się do celu wyprawy, okazuje się, że fama o zakopanym skarbie dotarła nie tylko do naszych bohaterów. Pojawiają się inni poszukiwacze. Wyprawa przemienia się w emocjonującą przygodę, której finał nie jest pozbawiony tragicznych zajść i zaskakujących odkryć.

Skarby Mackenzie należy do cyklu powieści o Dzikim Zachodzie, obfitujących w pełne niebezpieczeństw przygody, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące odkrycia. Autor cyklu Wiesław Wernic jest cenionym mistrzem gatunku. Świat przygody łączy się zawsze w jego książkach z piękną narracją, charakterystycznym dla westernu przesłaniem moralnym, fascynującymi postaciami i wartościowym odzwierciedleniem realiów Ameryki w czasach westmanów i groźnych rewolwerowców.

Książka "Skarby Mackenzie" - Wiesław Wernic - oprawa Miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 310 stron i została wydana w 2019 r. Cena 18.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]