pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siedem dróg do relaksacji. Naucz się, jak pokonać stres

Autor książki:

Mateusz Karbowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: sensus
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 122x194 mm
EAN: 9788324634965
ISBN: 978-83-246-3496-5
Data: 2011-08-20
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Odkryj relaksację i zacznij w pełni doceniać jasne strony życia
  • Kontrolowanie oddechu, czyli pierwsza dobra reakcja na stres

  • Sztuka wizualizacji, czyli wyobraźnia do Twoich usług

  • Zalety autohipnozy, czyli droga do stanu głębszej relaksacji

Stan relaksu, odprężenia czy prawdziwego odpoczynku jest dla współczesnego człowieka czymś równie dziwacznym i niezrozumiałym, jak miękki kamień czy niebieskie słońce. Wszyscy nieustannie gdzieś pędzimy, starając się dogonić uciekający czas, i trudno nam tak po prostu się zatrzymać. Nawet jeśli wykupimy sobie serię zabiegów w SPA lub oddamy się w ręce masażysty, i tak nie udaje nam się uciec od gonitwy myśli. Ciągle podenerwowani piętrzącymi się trudnościami, chronicznie zmęczeni i zirytowani, doskonale rozumiemy, że taki styl życia nie wpływa najlepiej na nasze zdrowie, jasność umysłu czy szeroko rozumianą jakość życia. Jednak z uporem maniaka wciąż szukamy sobie dodatkowych bodźców i zajęć - zamiast w końcu powiedzieć STOP i dostrzec szaleństwo w swoim działaniu.

Książka Mateusza Karbowskiego jest propozycją dla tych, którzy chcą poradzić sobie z codziennym stresem. Jej autor skupił się na siedmiu najbardziej efektywnych technikach relaksacji, które staną się wytchnieniem dla osób żyjących w wiecznym pośpiechu. Znajdziesz tu szczegółowe informacje na temat prawidłowego oddychania, świadomego treningu napinania i rozluźniania mięśni, a także szybkich wycieczek do prywatnego raju. Zrozumiesz, jak wykorzystywać potęgę NLP i medytację w celu osiągnięcia spokoju. Dowiesz się więcej o autohipnozie i jej wpływie na Twój stan psychiczny, a na końcu poznasz założenia treningu autogennego, doskonale sprawdzającego się w leczeniu nerwic czy zaburzeń snu. Kwadrans dziennie - tylko tyle trzeba, abyś osiągnął harmonię w życiu!

  • Oddychanie

  • Progresywna relaksacja Jacobsona

  • Wizualizacja

  • Programowanie neurolingwistyczne

  • Medytacja

  • Autohipnoza

  • Trening autogenny Schultza
Stres nie musi być Twoim koszmarem!

Książka "Siedem dróg do relaksacji. Naucz się, jak pokonać stres" - Mateusz Karbowski - oprawa miękka - Wydawnictwo sensus. Książka posiada 136 stron i została wydana w 2011 r.