pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sidła

Autor książki:

Agata Sobczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788381038096
ISBN: 978-83-8103-809-6
Data: 2021-08-06
18.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Ta historia to istny ogień! Kolejna literacka odsłona Agaty Sobczak sprawiła, że zbierałam szczękę z podłogi! Nie spodziewałam się, że będzie tak gorąco i kontrowersyjnie. Sidła to powieść, która rozpali Wasze zmysły i zabierze do świata, z którego nie będziecie chcieli wychodzić. To po prostu trzeba przeczytać! Miłość od pierwszej strony gwarantowana.

Kinga Litkowiec
Kontrowersyjna, pełna namiętności historia, która wciąga od pierwszych stron i na długo zapada w pamięć. Obok tej lektury nie da się przejść obojętnie. Polecam gorąco!
K.C. Hiddenstorm
Pikantna opowieść o miłosnych zawirowaniach
Mia przeprowadza się do ojca i macochy, która ma dwudziestojednoletniego przystojnego syna. Dziewczyna i Luke od początku za sobą nie przepadają. Mii wpada w oko najlepszy przyjaciel chłopaka - Mason. Pewnego wieczoru życie tej trójki zmieni się diametralnie. Po upojnej nocy nic nie będzie takie jak wcześniej. Dziewczyna wdaje się w gorący romans bez zobowiązań z dwoma chłopakami. Wszyscy dobrze się bawią, dopóki do głosu nie dojdą uczucia?
Kogo wybierze Mia?
Czy przyjaźń Luke a i Masona zostanie wystawiona na próbę?
Co się stanie, gdy bohaterowie dowiedzą się o istnieniu nagrania wykonanego z ukrycia?

Książka "Sidła" - Agata Sobczak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2021 r. Cena 18.98 zł. Zapraszamy na zakupy!