pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Setki milionów dolarów
książka:

Setki milionów dolarów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 268 s.
EAN: 9788381475617
ISBN: 978-83-8147-561-7
Data:2019-09-11
Cena wydawcy: 31.99 zł zapowiedź

Setki milionów dolarów - Izabela A. - opis książki:

A Ty Boisz się pokochać
Trzydziestoletnia Mia Ross, psychiatra i biegła sądowa ze słonecznej Florydy, lada moment wpadnie w tarapaty, jakich nigdy się nie spodziewała. Główną przyczyną niebezpiecznych zawirowań w jej życiu stanie się oskarżony o zabójstwo partnera swojej matki Blake Maxton, od pierwszego spotkania wywołujący w Mii negatywne odczucia. Wkrótce jednak oboje połączy coś więcej, niż walka ze wspólnym wrogiem... Tylko czy namiętność, jaką do siebie poczują, nie okaże się przyczyną kolejnych problemów
"Setki milionów dolarów" to wciągająca, pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o wielkich pieniądzach i... jeszcze większych uczuciach!
Blake był poważny. Poczułam dreszcz błądzący po moim ciele. Było to dość intymne wyznanie, nie brzmiało jak tani podryw. Przyglądałam się mojemu pacjentowi z zaciekawieniem. Próbowałam wywnioskować, czy aby na pewno był ze mną szczery. Łatwo łapałam się na takie słowa i obdarzałam ludzi ślepym zaufaniem.

Izabela A. Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pisze z zamiłowania i spełnia swoje marzenia na kartkach papieru. Na co dzien´ pracuje w swoim zawodzie.

W z˙yciu poszukuje prawdziwej miłos´ci, nieustannie daz˙y do ideało´w, jest upartą perfekcjonistka. Kocha zwierzeta, piekne miejsca i dobrych ludzi.

Książka „Setki milionów dolarów” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res.

Książka posiada 268 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Setki milionów dolarów"