pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czytając o matce

Autor książki:

Paweł Rudnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 742 s.
EAN: 9788382194647
ISBN: 978-83-8219-464-7
Data: 2021-08-25
33.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gdzie jest granica, za którą świat rozpada się na milion brudnych kawałków?
Nierozgarnięty i strachliwy Gamoń męczy się w rzeczywistości pełnej krytyki, rywalizacji i demonicznych kobiet. W matce-prostytutce dopatruje się głównej przyczyny ograniczeń i życiowych porażek. By uratować jedyne szczęście - pierwszą czystą kobietę w swoim życiu, która nieoczekiwanie obdarza go uczuciem - postanawia usunąć wszystkie ślady i wpływy matki ze swojego otoczenia. Przypadkowo znaleziony pamiętnik staje się przyczynkiem do podróży przez najciemniejsze zakątki siebie i świata, w którym rola i pozycja kobiet stale podlegają redefinicji.

Ostoją Gamonia w tej trudnej przeprawie są metafizyczny przyjaciel, muzyka i więcej niż fanowska więź z piłkarskim idolem. Kariera wybitnego reprezentanta Polski inspiruje Gamonia do walki o to, co dla niego najważniejsze. Jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by pokrzyżować jego plany zbudowania sobie nowego, lepszego życia?

Książka "Czytając o matce" - Paweł Rudnik - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 742 stron i została wydana w 2021 r. Cena 33.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.