pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Seksowny kłamca

Autor książki:

Christina Lauren

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381166775
ISBN: 978-83-8116-677-5
Data: 2019-07-30
30.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jak na dwoje ludzi o mieszanych uczuciach wobec randek i miłości bohaterowie zadziwiająco często lądują obok siebie nago.. .

London Hughes bardzo pasuje taki styl życia: surfowanie, praca w barze, spotkania z przyjaciółmi oraz powolne dojrzewanie do tego, co chciałaby robić w życiu po studiach. Wszystko doskonale się układa zgodnie z brakiem planu? Jednak kiedy pewnego ranka wielka fala zwala ją z deski, a wieczorem zalotny uśmiech Luke a Suttera znów zwala ją z nóg, London lekko zbacza z kursu. Fakt, chłopak to typowy podrywacz, ale? Dlaczego nie - przecież to tylko jedna noc - szepcze jej do ucha uporczywy głos.

Ze swojej strony Luke od tak dawna przeszedł na tryb automatycznego podrywu, że rzadko już przystaje, by zastanowić się nad swoim postępowaniem. Jednak po wspaniałej nocy z London uświadamia sobie, że od czasu katastrofy ostatniego związku, nie steruje swoim postępowaniem, lecz płynie tam, gdzie zaniesie go prąd. Z London jednak pragnie czegoś więcej?
Ten głęboko poruszający i niewiarygodnie gorący romans wprost wgniata w fotel. Problemy, z jakimi muszą się zmierzyć bohaterowie jako para? Luke próbujący zostawić za sobą lata szaleństwa i London zmagająca się z wrodzoną czujnością i rezerwą są do bólu prawdziwe!".

Romantic Times
Gorąca, klimatyczna sceneria San Diego, imprezy, gry video, jednonocne przygody stanowią doskonały kontrast dla przepełnionego obawami romansu Luke a i London. Fani bezpośredniego stylu związków oraz błyskotliwego, pełnego iskier dialogu poprzednich powieści Lauren będą mieli się czym cieszyć.

Publishers Weekly
Świeży, hipsterski i tryskający energią Seksowny kłamca odsłania przed czytelnikiem warstwy nieskrępowanego seksu przekładane szczerymi, otwartymi dialogami, tworząc całość, od której trudno się oderwać. Droga London i Lukea do dorosłej miłości to naprawdę piękna i wartościowa podróż.

Bookpage

Książka "Seksowny kłamca" - Christina Lauren - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.03 zł. Zapraszamy na zakupy!