pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Piękny sekret
audiobook:

Piękny sekret

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381163323
Data: 2018-05-21
22.62  29.90  7.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Sztywny brytyjski menedżer, przebojowa amerykańska stażystka i gorący romans, który grozi międzynarodowym skandalem.

Kiedy szef oznajmia Ruby Miller, że wysyła ją na delegację do Nowego Jorku, dziewczyna jest zszokowana. Jako jedna z najlepszych w branży inżynieryjnej w Londynie wie, że sobie poradzi. Ale drży na myśl, że najbliższy miesiąc spędzi blisko zawodowo i fizycznie - bo w tym samym hotelu - z Niallem Stellą, szefem planowania w firmie i największym przystojniakiem na świecie. Chociaż ona od miesięcy jest w nim zadurzona, Niall ledwie ją zauważa. Dopiero po całonocnym flircie na pokładzie samolotu zaczyna zwracać na nią uwagę...

Niall Stella, świeży rozwodnik, rzadko się rozluźnia i łamie reguły, a jak sam najlepiej wie, z kobietami radzi sobie beznadziejnie. Ale nawet on docenia powiew świeżości, jaki wnosi spontaniczna Ruby. Kiedy atrakcyjna Kalifornijka stawia sobie za cel pomóc seksownemu Brytyjczykowi rozluźnić się, nic jej nie powstrzyma. Tysiące mil od Londynu łatwo kochankom udawać. Ale czy związek, który zbudowali, nie runie po powrocie do domu?
Piękny sekret to doskonała, pełna seksu, ale niepozbawiona wdzięku, opowieść o zderzeniu dwóch światów - amerykańskiego ognia z brytyjską elegancją i klasą. Z takiego połączenia musiał wyniknąć płomienny romans. Tą książką nie można się rozczarować!
Ilona Felicjańska
modelka, pisarka,
działaczka społeczna

Audiobook „Piękny sekret” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 22.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Christina Lauren - autor m.in.:
Produkty podobne:
Piękny nieznajomy - pudełko audiobooku

Piękny nieznajomy

Christina Lauren