pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sekrety mielizn

Autor książki:

Erskine Childers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788377854556
ISBN: 978-83-7785-455-6
Data: 2016-01-29
34.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pierwszy thriller szpiegowski, którego akcja toczy się na morzu.

Carruthers, znęcony perspektywą polowania na kaczki, dołącza do swego przyjaciela Daviesa, który wybrał się na rejs po Bałtyku. W trakcie lawirowania między zdradzieckimi mieliznami na pokładzie "Dulcibelli" Carruthers powoli dowiaduje się, jaki jest prawdziwy sens ich wyprawy i jak bardzo od jej powodzenia zależy bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii. W podróży śladem szpiegowskiej intrygi bohaterowie nieustannie napotykają na nowe niebezpieczeństwa, poznają dziwnych żeglarzy i angielskich zdrajców, a przede wszystkim odkrywają flotyllę niemieckich barek desantowych i okrętów, która gromadzi się w zatokach Wysp Fryzyjskich i przygotowuje do inwazji na Morze Północne.

Sekrety mielizn to książka uważana za jedną z najlepszych powieści szpiegowskich XX wieku. Miłośników tego gatunku zjednuje sobie bogactwem technicznych szczegółów żeglugi przybrzeżnej, sugestywnymi i budzącymi sympatię postaciami bohaterów, pasjonującym stylem narracji oraz umiejscowieniem akcji w przededniu wybuchu I wojny światowej.

Książka "Sekrety mielizn" - Erskine Childers - oprawa twarda - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2016 r. Cena 34.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.