pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Sekretne dziecko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Literackie, WL
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788308069158
Data: 2019-07-31
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis audiobooka:

Możesz uciekać od swojej przeszłości, ale ona i tak cię dopadnie?
Susie musiała zrobić coś, czego odtąd zawsze będzie żałować. A potem zakopała głęboko i wyparła z pamięci przyczyny, dla których postąpiła tak, a nie inaczej.

Jednak jej sekret powraca. Czego się tylko nie dotknie, jest naznaczone cieniem tamtego dramatu. Mąż Susie zastanawia się, dlaczego żona oddaliła się od niego. Córki nie potrafią zrozumieć jej zmiennych nastrojów.

Susie zdaje sobie sprawę z tego, że przeszłość niszczy jej rodzinę, a poczucie winy zjada ją samą, ale nie potrafi uciec od konsekwencji swoich czynów. Nikt nie zna całej prawdy o Susie, a kiedy jej córki odkrywają rąbek tajemnicy, musi odpowiedzieć na pytanie, które nękało ją przez prawie całe życie: Czy prawda połączy jej rodzinę na nowo, czy rozdzieli na zawsze?
Kolejna po Posłusznej żonie poruszająca do głębi opowieść Kerry Fisher o rodzinnych tajemnicach i kłamstwach. Miłośniczki książek Liane Moriarty, Jojo Moyes i Diane Chamberlain będą zachwycone. Numer 1 na liście bestsellerów Kobo. Sprzedaż książek Kerry Fisher przekroczyła już 700 000 egzemplarzy.

AUDIOBOOK W INTERPRETACJI MAGDALENY SCHEJBAL
Wow! Od pierwszego, jakże pełnego emocji rozdziału, pokochałam tę książkę. Wraz z rozwojem akcji opowieść stawała się coraz lepsza i coraz bardziej przykuwająca? Świetna autorka! Rewelacyjna książka! Renita d Silva
Odbyłam pełną wrażeń podróż z rodziną opisaną w książce. Cieszyłam się i płakałam z nimi. Dzieliłam ich uczucia, gdyż autorka uczyniła mnie częścią tej opowieści. A Haven for Booklovers
Rozdarła mi serce i duszę. Sweet Little Book Blog
Wzruszyła mnie do łez. Jest tu wszystko, za co kocham książki. Goodreads

Audiobook „Sekretne dziecko” - oprawa CD - Wydawca: Literackie, WL.