pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Para zza ściany

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381164382
Data: 2018-09-12
25.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

KOMU ZAUFASZ, JEŚLI NIE MOŻESZ ZAUFAĆ NAJBLIŻSZYM...

" MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER"
"Najgłośniejszy thriller 2016 roku"
"The Stylist"
Wszystko zaczęło się od kolacji u sąsiadów...

Wstrząsający debiutancki thriller, pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach - są w niej zmienne nastroje, kłamstwa, zdrady oraz tajemnice pomiędzy mężami i żonami...

Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko - wzajemną miłość, cudowny dom i śliczne dziecko, Corę. Ale pewnej nocy, kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów, maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach. Prawda o porwaniu niemowlęcia jest jednak znacznie bardziej skomplikowana...

Stopniowo wychodzi na jaw, co tak naprawdę się wydarzyło. Detektyw Rasbach wie, że przerażona para coś ukrywa. Z kolei Anne i Marco odkrywają, że w ich małżeństwie są sekrety, które trwają już od wielu lat. Dzień po dniu wychodzą na światło dzienne kolejne wstrząsające tajemnice - oszustwa, dwulicowość i niewierność, a czytelnik wstrzymuje oddech aż do szokującego finału.

***
"Skomplikowana, niesłychanie wciągająca opowieść, rollercoaster wrażeń. Szokująca narracja sprawiła, że przerzucałam kartki jak szalona".

Tess Gerritsen
autorka bestsellera "Umrzeć po raz drugi"
***
"Jak dobrze możemy poznać ludzi z najbliższego otoczenia? Nie będziesz mógł się oderwać od tej książki, szukając odpowiedzi. I znajdziesz ją prawdopodobnie dopiero wtedy... gdy już będzie za późno".

Lisa Gardner
autorka bestsellerów "Zaginiona" i "Złap mnie"
***
"Przeczytałam tę powieść jednym tchem, całkowicie pochłonięta akcją. Zagadka jest rewelacyjnie skonstruowana i nadzwyczaj wciągająca!".

Sue Grafton
autorka bestsellera "Z jak zwłoki"
***
"Genialna! Jeśli ta książka nie stanie się hollywoodzkim hitem, osobiście zjem swój egzemplarz! Pasjonujący psychologiczny thriller o szaleńczym tempie nie pozwoli ci złapać oddechu. Nie da się go odłożyć na półkę, nie doczytawszy do końca".

C.L. Taylor
autorka thrillera "Gdzie kończy się cisza?"

Audiobook „Para zza ściany” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 25.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.