pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sekret matki

Autor książki:

Shalini Boland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788308069066
ISBN: 978-83-0806-906-6
Data: 2019-08-01
27.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Jej całe życie okazało się kłamstwem?
Mroczny thriller psychologiczny o utracie najbliższych, rozpadzie małżeństwa i niszczycielskiej sile mass mediów
Tessa Markham nie potrafi pogodzić się ze śmiercią dwójki swoich dzieci, a jej mąż postanowił poukładać sobie życie na nowo. Kim więc teraz jest? Nie matką? Nie żoną?
Pewnego dnia zastaje w domu małego chłopca. Dziecko twierdzi, że przyprowadził je anioł, a Tessę nazywa "swoją nową mamusią". Wezwana policja nie daje wiary wyjaśnieniom kobiety.

Rozpoczyna się medialna nagonka. Tessa zostaje uznana za porywaczkę, a dziennikarze nie odstępują jej na krok. Bohaterka podejmuje śledztwo na własną rękę, lecz z czasem zaczyna wątpić w swoją niewinność. A jeśli to ona uprowadziła chłopca? Przecież wszyscy nie mogą się mylić?
Wciągający dreszczowiec o konfrontacji z bolesną przeszłością oraz zatrważającą prawdą: nigdy nie ufaj nikomu, nawet samej sobie.

"Nie ma wątpliwości, że Shalini Boland jest królową suspensu. Nigdy nie zawodzi".

Bythe Letter Book Reviews.com
"Emocjonalny rollercoaster. Sekret matki to pierwsza książka Shalini Boland, którą przeczytałam i na pewno nie będzie ostatnią".

The Blonde Plotters.com
Shalini Boland - brytyjska pisarka, wokalistka i autorka piosenek. Jej thrillery psychologiczne regularnie zajmują najwyższe pozycje na listach bestsellerów. Mieszka w Dorset wraz z mężem oraz dwójką dzieci.

Książka "Sekret matki" - Shalini Boland - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.36 zł. Zapraszamy na zakupy!