pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Kajto Jadę po swoje - okładka książki
Kajto Jadę po swoje pozycja dostępna
Tony Adams. Uzależniony - okładka książki
Tony Adams. Uzależniony pozycja dostępna
Dostojewski - okładka książki
Dostojewski pozycja dostępna
Jane Austen w domu - okładka książki
Jane Austen w domu pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Sebastien Loeb. Mój styl jazdy
Księgarnia »
Książki »
książka:

Sebastien Loeb. Mój styl jazdy

Dane szczegółowe:
Wydawca: SQN
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
EAN: 9788379240050
ISBN: 978-83-7924-005-0
Data: 2013-06-20
pozycja niedostępna

Sebastien Loeb. Mój styl jazdy - Sebastien Loeb - opis książki:

Pierwszy pilot, blady ze strachu, wysiadł z samochodu i wykrzyknął: Ten facet jest albo wariatem, albo geniuszem! Sébastien Loeb już jako dziecko zakochał się w prędkości i zwyciężaniu. Zawsze był w gorącej wodzie kąpany i nigdy nie mógł usiedzieć w miejscu. Rzucił szkołę, imał się różnych dorywczych prac, a wolny czas spędzał na szaleńczych rajdach z kolegami, najpierw na motorowerze, później za kierownicą samochodu. Miał tylko jedno marzenie - jechać coraz szybciej i dzięki temu być zawsze pierwszym.

Jego rajdowy debiut okazał się prawdziwym objawieniem. Wkrótce pod swoje skrzydła wziął go Citroën, a zdolny rajdowiec-samouk odkrył ciemne strony tego wymagającego sportu. Musiał nauczyć się dyscypliny i pracy w zespole, jego chlebem powszednim stały się upalne dni spędzane w samochodzie nagrzanym do sześćdziesięciu stopni, chwile grozy i liczne rozczarowania. Równocześnie adrenalina, euforia wyścigu i niezapomniane przeżycia w argentyńskiej pampie czy australijskim buszu z nawiązką rekompensowały mu wszelkie trudy.

SÉBASTIEN LOEB, absolutny rekordzista Rajdowych Mistrzostw Świata, ulubiony sportowiec Francuzów, po raz pierwszy opowiada tak otwarcie o swoim życiu. Jego autobiografia kryje wiele niespodzianek.

Ta fascynująca historia odkrywa tajemnice sukcesu jednego z najlepszych kierowców w historii motoryzacji. Cofając się do korzeni Sébastiena Loeba, możemy poznać prawdziwy charakter mistrza, który za kierownicą rajdówki nigdy nie miał sobie równych i ustanowił rekordy, których prawdopodobnie nikt już nie pobije.

Cezary Gutowski

Książka „Sebastien Loeb. Mój styl jazdy” - oprawa miękka - Wydawnictwo SQN.

Książka posiada 288 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Sebastien Loeb. Mój styl jazdy"