pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ściana sekretów. Wiem kto go zabił

Autor książki:

Tana French

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 608 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788379857487
ISBN: 978-83-7985-748-7
Data: 2016-09-28
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa książka pierwszej damy irlandzkiego kryminału.

Połączenie powieści detektywistycznej i thrillera psychologicznego.
W parku przy ekskluzywnej szkole dla dziewcząt na przedmieściach Dublina zostają odnalezione zwłoki szesnastoletniego Chrisa Charpera.

Rok po tragicznej śmierci na ścianie tajemnic korkowej tablicy na której dziewczęta ze szkoły Świętej Kildy anonimowo zwierzają się ze swych sekretów pojawia się zdjęcie chłopaka opatrzone podpisem Wiem kto go zabił. Detektyw Stephen Moran z wydziału spraw niewyjaśnionych dostrzega szansę dla swojej kariery i decyduje się podążyć tym tropem. Razem z detektyw Antoinette Conway wchodzi w świat nastolatek uwikłanych we wzajemne relacje i animozje który okazuje się o wiele bardziej niebezpieczny i złowrogi niż mogliby przypuszczać doświadczeni detektywi.

Złożoność ludzkiej natury w książkach Tany French dalece wykracza poza to co zwykle oferują nam autorzy kryminałów. Jeśli diabeł kryje się w szczegółach Tana French jest stuprocentową satanistką
LA Review of Books

Książka "Ściana sekretów. Wiem kto go zabił" - Tana French - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 608 stron i została wydana w 2016 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.