pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Satysfakcja seksualna kobiet i mężczyzn
Tytuł książki:

Satysfakcja seksualna kobiet i mężczyzn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 194 s.
Wymiar: 145x208 mm
EAN: 9788380956865
ISBN: 978-83-8095-686-5
Data: 2019-09-11
27.52  39.80  12.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Monografia Agnieszki Nomejko i Grażyny Dolińskiej-Zygmunt jest pierwszą publikacją na rynku krajowym poświęconą uwarunkowaniom satysfakcji seksualnej doświadczanej przez kobiety i mężczyzn. [...]
Monografia zawiera pięć rozdziałów: trzy o charakterze teoretycznym i dwa przedstawiające rezultaty badań własnych. Rozdział pierwszy poświęcony został zdrowiu seksualnemu. Omówiono tu modele teoretyczne zdrowia seksualnego i satysfakcji seksualnej. W rozdziale drugim ukazano problem uwarunkowań satysfakcji seksualnej w kontekście różnych perspektyw teoretycznych i badań empirycznych. W kolejnym rozdziale podjęto zagadnienie rozwoju psychoseksualnego człowieka i uwarunkowań zadowolenia z życia seksualnego w różnych okresach dorosłości. Rozdział czwarty zawiera opis projektu badań własnych i prezentację uzyskanych wyników, a ostatni podsumowuje dokonania badawcze. Pracę zamyka zakończenie, w którym wskazano na aplikacyjny charakter autorskich badań oraz zarysowano kierunki dalszych poszukiwań badawczych.
W załączniku 1 zamieszczono autorskie narzędzia pomiaru satysfakcji seksualnej i jej wyznaczników, które mogą być wykorzystane zarówno w pracy badawczej, jak i praktyce klinicznej.
Książka przeznaczona jest dla szerokiego grona osób zainteresowanych problematyką psychologicznych uwarunkowań zadowolenia z życia seksualnego, w tym profesjonalistów (seksuologów, psychologów, lekarzy, terapeutów), a także studentów psychologii, pedagogiki i medycyny.

Książka "Satysfakcja seksualna kobiet i mężczyzn" - Agnieszka Nomejko, Grażyna Dolińska-Zygmunt - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 194 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Agnieszka Nomejko, Grażyna Dolińska-Zygmunt - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Życie seksualne - okładka książki
Życie seksualne Zygmunt Freud
Produkty podobne:
Zdrowie emocjonalne młodzieży - okładka książki
Zdrowie emocjonalne młodzieży Ireneusz Kowalewski, Jan Franczyk
Boginie w każdej kobiecie - okładka książki
Boginie w każdej kobiecie Jean Shinoda Bolen
Czy praca szkodzi? - okładka książki
Czy praca szkodzi? Władysław J. Paluchowski, Elżbieta Hornowska, Piotr Hoładziński, Lech Kaczmarek